Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "naldo257" Vs "Segantin"


naldo257


Mashkull
shteti : Brazil
Vs

Segantin


Mashkull
shteti : Brazil


179.02 piket. tingelloi : 2       PERSERITJE        
parkim paralel
148.64 piket. tingelloi : 3857       PERSERITJE        
148.81 piket. tingelloi : 3       PERSERITJE        
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
76.6 piket. tingelloi : 2436       PERSERITJE        
395.31 piket. tingelloi : 38       PERSERITJE        
frena dore Pépère
Pa renditje
194.86 piket. tingelloi : 113       PERSERITJE        
Pépère on the rocks
Pa renditje
224.75 piket. tingelloi : 62       PERSERITJE        
Kapiten Pépère
Pa renditje
10138 piket. tingelloi : 63Save the earth
Pa renditje
100
azhornimi i fundit : 30 Maj 2020 03:37
shtypi22.4
azhornimi i fundit : 22 Maj 2020 20:01

Dhe fituesi është... naldo257

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.