Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "Nells" Vs "aydin"


Nells


Mashkull
shteti : France
Vs

aydin


Mashkull
shteti : Turkey


Pa renditje
parkim paralel
Pa renditje
Pa renditje
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
Pa renditje
393.11 piket. tingelloi : 163       PERSERITJE        
frena dore Pépère
Pa renditje
Pa renditje
Pépère on the rocks
Pa renditje
221.34 piket. tingelloi : 159       PERSERITJE        
Kapiten Pépère
Pa renditje
8314 piket. tingelloi : 162Save the earth
Pa renditje
100
azhornimi i fundit : 24 Maj 2020 19:52
shtypi0
azhornimi i fundit : 21 Maj 2020 09:46

Dhe fituesi është... Nells

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.