Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

bensbens

Mashkull
shteti : France
Rregistrimi 10 Gusht 2004 05:40
Vizita e fundit 15 Prill 2005 06:12


Statistika personale
1  2  tjetra  
frena dore Pépère
  391.49 piket. tingelloi : 465       PERSERITJE        

538 22.84 391.49 353.16 15 Prill 2005 06:18
Pépère on the rocks
  195.93 piket. tingelloi : 68       PERSERITJE        

236 -139.22 195.93 177.46 6 Tetor 2004 03:56
parkim paralel
  164.97 piket. tingelloi : 454       PERSERITJE        

179 -30.68 164.97 128.09 2 Shtator 2004 09:20
Kapiten Pépère
  222.3 piket. tingelloi : 113       PERSERITJE        

143 110.14 222.3 205.36 2 Shtator 2004 09:59
Air Magic Pépère
  44 piket. tingelloi : 162       PERSERITJE        

73 4 44 27 15 Tetor 2004 08:07
  10656   4769         44.75%
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  133.84 piket. tingelloi : 463       PERSERITJE        

28 0.17 133.84 82.74 2 Shtator 2004 07:14
Loja e elefantit
  194.58 piket. tingelloi : 850       PERSERITJE        
25 -122.45 194.58 66.99 22 Nentor 2004 02:31

  173

Loja e elefantit
  Pa renditje
25 53.07 163.35 108.57 22 Nentor 2004 02:31


azhornimi i fundit : 4 Korrik 2020 18:06

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.