Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

gtregay

Mashkull
shteti : United States
Rregistrimi 13 Gusht 2004 16:13
Vizita e fundit 1 Mars 2005 13:05


Statistika personale
1  2  tjetra  
Pépère on the rocks
  185.74 piket. tingelloi : 846       PERSERITJE        

45 107.65 185.74 165.04 29 Shtator 2004 15:26
Loja e elefantit
  198.1 piket. tingelloi : 805       PERSERITJE        
29 -239.49 254.92 75.02 1 Dhjetor 2004 15:06

  454

Loja e elefantit
  Pa renditje
29 31.35 194.59 117.5 29 Nentor 2004 16:43
frena dore Pépère
  Pa renditje

28 -44.83 343.78 298.65 22 Shtator 2004 16:42
Air Magic Pépère
  34 piket. tingelloi : 546       PERSERITJE        

27 16 34 22 16 Nentor 2004 17:40
  5147   2613         50.77%
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  90.44 piket. tingelloi : 1992       PERSERITJE        

24 8.86 90.44 49.65 9 Shtator 2004 16:46
parkim paralel
  143.89 piket. tingelloi : 5305       PERSERITJE        

17 -25.63 143.89 101.91 8 Shtator 2004 13:29
Kapiten Pépère
  203.98 piket. tingelloi : 1591       PERSERITJE        

16 160.48 203.98 184.36 9 Shtator 2004 19:18


azhornimi i fundit : 30 Qershor 2020 14:30

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.