Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

okinawa

Mashkull
shteti : Japan
Rregistrimi 25 Nentor 2004 09:33
Vizita e fundit 28 Mars 2005 10:28


Statistika personale
1  
Loja e elefantit
  449.18 piket. tingelloi : 116       PERSERITJE        
49 -136.99 449.18 122.79 28 Mars 2005 10:41

  672

Loja e elefantit
  335.86 piket. tingelloi : 61       PERSERITJE        
49 49.64 335.86 213.82 22 Mars 2005 10:16
parkim paralel
  164.42 piket. tingelloi : 556       PERSERITJE        

4 104.35 164.42 145.58 22 Mars 2005 09:24
Pépère on the rocks
  188.13 piket. tingelloi : 593       PERSERITJE        

2 178.98 188.13 183.56 22 Mars 2005 09:20
frena dore Pépère
  384.99 piket. tingelloi : 1530       PERSERITJE        

2 380.21 384.99 382.6 22 Mars 2005 09:27
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  138.59 piket. tingelloi : 305       PERSERITJE        

1 138.59 138.59 138.59 22 Mars 2005 09:15
Kapiten Pépère
  208.25 piket. tingelloi : 1120       PERSERITJE        

1 208.25 208.25 208.25 22 Mars 2005 09:18
Air Magic Pépère
  Pa renditje

1 17 17 17 22 Mars 2005 09:35


azhornimi i fundit : 19 Maj 2020 22:41

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.