Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

davidw

Adrese interrneti (http://...)
Mashkull
shteti : United States
Rregistrimi 28 Shkurt 2005 00:02
Vizita e fundit 20 Prill 2005 00:29

Profili i zhvilluesit


Statistika personale
1  
Jump Knight   212 piket. tingelloi : 130

55 1 212 88 12 Mars 2005 00:29
Pépère on the rocks
  Pa renditje

3 99.81 137.28 116.2 11 Mars 2005 20:25
Air Magic Pépère
  Pa renditje

2 11 12 12 11 Mars 2005 01:33
  40   21         52.5%
Kapiten Pépère
  Pa renditje

1 68.73 68.73 68.73 11 Mars 2005 01:19
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  Pa renditje

1 -30.05 -30.05 -30.05 11 Mars 2005 01:27


azhornimi i fundit : 6 Dhjetor 2021 01:44

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh davidw ( 7 Mars 2005 19:12) : Well. um. I really dont know.
Lets say on average ( this is still a really good score)
They are geting 25 points per level.
That means they got to level 25
The highest level you can get is aroud 15
And you have like 2 seconds to get a across.
639/15 is 42 points per level, Im pretty sure this is imposible, but I will do the math a bit more on the possible score.

  Profili     Mesazh xdigox ( 9 Prill 2005 11:47) : Hi , bug in game continue!
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.