Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

snipper

Mashkull
shteti : Slovakia
Rregistrimi 16 Maj 2005 11:01
Vizita e fundit 17 Shkurt 2007 15:08


Statistika personale
mbrapa  1  2  3  tjetra  
Save the earth   10428 piket. tingelloi : 54

13 6223 10428 7255 14 Qershor 2005 19:37
Flash Snake   Pa renditje

11 4 28 17 25 Maj 2005 07:52
Air Magic Pépère
  Pa renditje

10 9 23 17 26 Maj 2005 09:53
  709   176         24.82%
parkim paralel
  Pa renditje

8 -113.13 98.16 4.29 25 Maj 2005 07:57
Unicycle Challenge   73 piket. tingelloi : 251

5 15 73 45 24 Maj 2005 09:16
Striking Saints   633211 piket. tingelloi : 111

5 129638 633211 324307 26 Maj 2005 12:35
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  94.79 piket. tingelloi : 1841       PERSERITJE        

4 44.05 94.79 60.53 25 Maj 2005 07:45
Ringmania   8687 piket. tingelloi : 221

4 0 8687 6246 1 Nentor 2005 20:33


azhornimi i fundit : 2 Korrik 2020 22:51

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh snipper ( 17 Maj 2005 20:47) : Lo dobre hrya le niesom skiller

  Profili     Mesazh jp ( 24 Maj 2005 10:05) : Thanks sniper for your translations
  Profili     Mesazh snipper ( 24 Maj 2005 10:47) : no problem now i am at school. i will do much more translations at home
  Profili     Mesazh Erika12a ( 20 Shtator 2019 13:32) :
Hi dear,am interested in knowing and being your friend email me so we can get to know each other ( erikastephensc@gmail.com ) i will send you my pictures and more details of me.thanks

Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.