Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Rumo

Mashkull
shteti : Germany - Deutschland
Rregistrimi 25 Qershor 2005 16:23
Vizita e fundit 17 Shkurt 2014 00:10


Statistika personale
mbrapa  1  2  3  4  5  6  7  8  9  tjetra  
Jade Emperor   7612 piket. tingelloi : 86

8 3497 7612 6051 19 Korrik 2007 14:45
Suna Sudoku   640 piket. tingelloi : 78

7 95 640 314 28 Maj 2007 21:57
Vomiting snake   15 piket. tingelloi : 119

7 0 15 8 8 Prill 2006 17:10
Worm racing   Pa renditje

6 23 51 42 4 Mars 2006 13:25
Save the earth   12028 piket. tingelloi : 44

6 4437 12028 7487 13 Prill 2006 11:48
This game SUCKS   381 piket. tingelloi : 67

6 14 381 130 25 Qershor 2007 17:50
FastShoot   176608 piket. tingelloi : 23

5 75193 176608 141322 9 Prill 2006 13:48
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  Pa renditje

5 2.46 27.95 16.33 20 Qershor 2007 14:21


azhornimi i fundit : 27 Nentor 2023 21:39

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh Gaiatjeuh ( 25 Nentor 2005 22:02) : how can you be so good in the cheese planet game???tell me please how to do....
  Profili     Mesazh Rumo ( 26 Nentor 2005 14:25) : well, actually, it was just LUCK (and a bit physics), and I'm nearly sorry about this... nearly!
  Profili     Mesazh muh 2 ( 31 Dhjetor 2005 18:22) : jetzt mal ehrlich wie haste das bei diesen planeten game gemacht
  Profili     Mesazh pamp ( 29 Gusht 2006 17:38) : die lösung: er hat gecheatetis nen schertz,sorry

  Profili     Mesazh Rumo ( 11 Shtator 2006 15:08) : Das will ich doch auch hoffen...
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.