Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

FastShoot

Loje e krijuar nga mig
Adrese interrneti (http://...)


A small, classical and fast shootem up. <br>Controls : Arrow keys to move and spacebar to shoot.

[PerkthimShqip]   [Bej nje korrigjimAnglisht]

Loje e krijuar nga mig


Lojrat
MoonlightsWorld of ArchoonJump Gear 2Cold FusionJump Gear - Random
Love OverdoseCrazy MammothsReboundsPumpkin SupplyRolling Turtle
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashPépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashTraffic Jammer JX - StrategjiFlash Starcraft Action 5 - Lojra te vjetraBigjump challenge - Sporte
UFO pool party - QejfPacXon - Lojra te vjetraDisinfect the Core - StrategjiMonster Hatch - StrategjiBak Bak Backpacker - Sforcim
Miners4KSave the earthCapsulesRingmaniaBilboquet game
Soccer challengeRingmania 2Babboon & friendsOne On OneABC
Luaj
14 votat
Totale
Krijimtari
Grafika
Tingull
Shikuar 69562 koha
[]Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh X-man ( 17 Mars 2006 17:21) : some of the ships u are shoting at the bullits go right throug whitout doing anny harm to the ship... and the score dos not work properley.....
  Profili     Mesazh jp ( 17 Mars 2006 17:24) : What do ou mean for the score not working properly?
  Profili     Mesazh d0ornab ( 17 Mars 2006 18:49) : some bullets from the enemy are really fast and, as x-man said, goes right through the ship
  Profili     Mesazh baris_41 ( 2 Korrik 2006 12:44) : ya arkadaslar bir ilk ona giremedim yapıyom yapıyom olmuyor.
  Profili     Mesazh gökhan ( 13 Shtator 2006 11:49) : baris_41 biz giribildik sanki ilk 1ona çok zor yaaaaa
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.

Me i miri muajit xflames 32187 piket.
Me i miri i dites xflames 32187 piket.