Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

taylanharm@hotmail.com

Adrese interrneti (http://...)
Mashkull
shteti : Turkey - Türkiye
Rregistrimi 9 Janar 2006 22:15
Vizita e fundit 11 Korrik 2007 10:25

Profili i zhvilluesit


Statistika personale
1  2  tjetra  
frena dore Pépère
  384.96 piket. tingelloi : 1543       PERSERITJE        

60 -371.71 384.96 240.56 11 Korrik 2007 10:21
Loja e elefantit
  Pa renditje
49 -68.31 153.18 62.34 14 Prill 2007 09:42

  225

Loja e elefantit
  Pa renditje
48 2.96 100.8 63.76 14 Prill 2007 09:42
Pépère on the rocks
  Pa renditje

16 -33.36 175.37 146.03 14 Prill 2007 09:37
Kapiten Pépère
  186.43 piket. tingelloi : 3785       PERSERITJE        

15 59.12 186.43 160.13 15 Nentor 2006 16:22
Air Magic Pépère
  Pa renditje

4 8 12 10 15 Nentor 2006 16:18
  112   36         32.14%
Jump Gear - Random   Pa renditje

3 30 737 336 15 Nentor 2006 16:30
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  Pa renditje

1 19.11 19.11 19.11 15 Nentor 2006 16:19


azhornimi i fundit : 15 Qershor 2021 08:28

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.