Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

miandema

Mashkull
shteti : Spain - España
Rregistrimi 14 Shtator 2006 11:23
Vizita e fundit 10 Qershor 2010 18:51


Statistika personale
1  2  3  tjetra  
Pépère on the rocks
  Pa renditje

59 30.08 168.48 138.11 29 Prill 2010 21:42
Rebounds   Pa renditje

21 0 72 15 8 Qershor 2010 20:23
Kapiten Pépère
  Pa renditje

12 62.77 175.34 127.75 28 Shtator 2006 12:04
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  Pa renditje

9 -5.4 20.66 12.92 18 Shtator 2006 15:44
Rolling Turtle   380 piket. tingelloi : 441

4 99 380 241 8 Qershor 2010 20:28
parkim paralel
  Pa renditje

4 -75.83 50.94 11.87 27 Shtator 2006 11:02
Loja e elefantit
  Pa renditje
3 -5.93 46.86 23.72 28 Shtator 2006 11:59

  6

Crazy Mammoths   Pa renditje

3 1 3 2 10 Qershor 2010 18:53


azhornimi i fundit : 30 Qershor 2020 00:17

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh jp ( 17 Shtator 2006 16:01) : Thanks for your translations
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.