Ice Age: Scrat Jump - loja
Drejtoria Lojrat
TurkishtPortugezePortugezeNorvegjishtPolakeGjermanishtFrengjishtItalishtFinlandishtÇekeAnglishtIce Age: Scrat Jump

29 Maj 2006 10:02
     A game developed to promote the release of the movie "Ice Age". Totally inspired from the Yetisports games but still funny. Level 1 is played entirely with mouse. Click the left button to start, and click again when Scrat is in the hit area to set the angle of the jump. Level 2 is not available without a code, it seems to be a marketing trick but I don't know how it works...Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga WormholeLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashPépère on the rocks - Lojra FlashBLockkoban 2 - StrategjiGateway 2 - AventureBabarageo Boschvos - Aksion
Rruga per ne shtepi - AksionJohn Scrolling - the LECTRON affair - AventureUber Pool - SporteHostile skies - AksionCreate a ride - tuner edition - Sport me motora
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh Portaneo.com ( 29 Maj 2006 12:07) : Le mot de passe pour le niveau 2 est : AIRHEADS
  Profili     Mesazh Kenshi ( 29 Maj 2006 22:13) : Tellement inspiré que c le gars qui fait Yeti's sport qui les a fait ^^ !(je dis les car il ya 4 jeux en fait)

http://www.yetisports.org/fox/1/index2.html
http://www.yetisports.org/fox/2/index2.html
http://www.yetisports.org/fox/3/index2.html
http://www.yetisports.org/fox/4/index2.html

enjoy it ^^ !
  Profili     Mesazh seb@s ( 13 Maj 2009 18:16) : QUE ROLLO

Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.