Largohu nga Windowsi - loja
Drejtoria Lojrat
Shqip
DanezeFinlandishtAnglishtHollandezeNorvegjishtItalishtTurkishtHebraishtTurkishtPortugezePortugezePolakeFrengjishtGjermanishtSpanishtÇekeLargohu nga Windowsi

14 Mars 2006 07:37
     Ideja e kësaj loje nuk është një zbulim, por këtu është knaqësi. Nivelet janë të shpejta. Kjo lojë do të mbaj tye në kompjuter pak sekonda ose orë, duke u nvarur nga nivelet të cilat i përfundon.

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga Abdu RrahimLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashAir Magic Pépère - Lojra FlashCastle Smasher - QejfSafari Park Apeldoorn - QejfCapture the flag - Sforcim
Kumo Neko - StrategjiOnslaught - AksionCrypt raider - StrategjiGjejeni 4 - SforcimMoonlights - Strategji
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsRolling TurtleOne On One
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh Marinsiak ( 29 Qershor 2008 15:28) : fajne
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.