Lemmings - loja
Drejtoria Lojrat
ItalishtNorvegjishtGjermanishtFrengjishtTurkishtPolakePortugezePortugezeAnglishtFinlandishtÇekeRusishtSpanishtLemmings

30 Dhjetor 2004 03:24
     A java remake of the famous Lemmings game.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashPépère on the rocks - Lojra FlashSuperspeed one-on-one soccer - SporteCheerleader toss - QejfCuboy Hot Pants - Strategji
Room - AventureDynamic Systems 2 - StrategjiSuper Mario - Lojra te vjetraJedi Trainer - SporteBlast Billy - Qejf
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh Evanscool94 ( 2 Prill 2007 22:28) : How come lemmings doesn't work this is one of the beast old games of all time. Can you notify me if you get it up again?

Thanks, Evan
  Profili     Mesazh jp ( 3 Prill 2007 07:17) : It's not the same version, but I've found a new version. Thx for reporting the broken link.
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.