Overkill Apache - loja
Drejtoria Lojrat
GjermanishtFrengjishtAnglishtPolakeFinlandishtItalishtÇekePortugezePortugezeOverkill Apache

3 Tetor 2006 08:21
     Overkill Apache is a fast paced side-scrolling shoot-them-up. The principles of the game are simply to press down the fire button and destroy all you can with your nice looking chopper. Fun for a while and then becomes a little bit repetitive. Arrow keys to move, Space to fire.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashPépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashTimed climb - StrategjiBloon Towers Defense 1 & 2 - QejfCubeoban - Strategji
ARC - QejfMini Golf Multiplayer - Lojra me shume lojtareDraw Play - StrategjiThe treasure box - AventureMagneto - Strategji
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.