Room - loja
Drejtoria Lojrat
ItalishtFinlandishtNorvegjishtGjermanishtSllovakePortugezePortugezeTurkishtFrengjishtSpanishtPolakeHollandezeAnglishtHebraishtÇekeRomanishtRoom

29 Shtator 2004 04:26
     Seek the solution to exit the room. A "Crimson room"-like game. Instructions in english.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashPépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashZorro tank - Sport me motoraRED - SforcimBubble Bobble 2 - Lojra te vjetra
Ultimate flash Sonic - Lojra te vjetraScorch 2000 - Lojra me shume lojtareEscape ! - SforcimSnailiad - StrategjiNude runner - Qejf
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh Polio1 ( 4 Gusht 2008 11:49) : Broken link?!
  Profili     Mesazh jp ( 4 Gusht 2008 12:35) : Yep and with such a title, impossible to find a replacement
My only hope is to write to the author.
  Profili     Mesazh Polio1 ( 4 Gusht 2008 13:56) : There's a nice list of room escape games here:
http://www.gamershood.com/list.php?id=17&p=1


Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.