Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "samuel117" Vs "salih123456"


samuel117


Mashkull
shteti : France
Vs

salih123456


Mashkull
shteti : Turkey


Pa renditje
parkim paralel
174.77 piket. tingelloi : 43       PERSERITJE        
145.91 piket. tingelloi : 29       PERSERITJE        
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
147.02 piket. tingelloi : 25       PERSERITJE        
Pa renditje
frena dore Pépère
394.39 piket. tingelloi : 75       PERSERITJE        
193.52 piket. tingelloi : 208       PERSERITJE        
Pépère on the rocks
195.53 piket. tingelloi : 77       PERSERITJE        
223.67 piket. tingelloi : 86       PERSERITJE        
Kapiten Pépère
226.38 piket. tingelloi : 32       PERSERITJE        
Pa renditjeSave the earth
10633 piket. tingelloi : 51
49.5
azhornimi i fundit : 27 Maj 2020 15:07
shtypi100
azhornimi i fundit : 22 Maj 2020 15:54

Dhe fituesi është... salih123456

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.