Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "Coen" Vs "XxDIGOxX"


Coen


Mashkull
shteti : Poland
Vs

XxDIGOxX


Mashkull
shteti : Brazil


170.42 piket. tingelloi : 137       PERSERITJE        
parkim paralel
156.35 piket. tingelloi : 1805       PERSERITJE        
145.86 piket. tingelloi : 32       PERSERITJE        
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
138.62 piket. tingelloi : 303       PERSERITJE        
393.89 piket. tingelloi : 128       PERSERITJE        
frena dore Pépère
393.15 piket. tingelloi : 155       PERSERITJE        
193.43 piket. tingelloi : 231       PERSERITJE        
Pépère on the rocks
196.74 piket. tingelloi : 41       PERSERITJE        
225.71 piket. tingelloi : 39       PERSERITJE        
Kapiten Pépère
225.66 piket. tingelloi : 42       PERSERITJE        
10529 piket. tingelloi : 53Save the earth
16529 piket. tingelloi : 13
95.8
azhornimi i fundit : 30 Maj 2020 05:51
shtypi100
azhornimi i fundit : 17 Maj 2020 05:44

Dhe fituesi është... XxDIGOxX

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.