Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "dewas" Vs "d0ornab"


dewas


Mashkull
shteti : France
Vs

d0ornab


Mashkull
shteti : Sweden


174.71 piket. tingelloi : 44       PERSERITJE        
parkim paralel
170.19 piket. tingelloi : 147       PERSERITJE        
143.15 piket. tingelloi : 84       PERSERITJE        
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
147.15 piket. tingelloi : 20       PERSERITJE        
392.94 piket. tingelloi : 224       PERSERITJE        
frena dore Pépère
394.51 piket. tingelloi : 55       PERSERITJE        
192.33 piket. tingelloi : 288       PERSERITJE        
Pépère on the rocks
195.95 piket. tingelloi : 66       PERSERITJE        
221.37 piket. tingelloi : 155       PERSERITJE        
Kapiten Pépère
229 piket. tingelloi : 13       PERSERITJE        
8524 piket. tingelloi : 119Save the earth
12007 piket. tingelloi : 46
94.2
azhornimi i fundit : 20 Maj 2020 12:59
shtypi100
azhornimi i fundit : 17 Maj 2020 10:30

Dhe fituesi është... d0ornab

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.