Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "DJ Boyana" Vs "kyns"


DJ Boyana


Femer
shteti : Slovenia
Vs

kyns


Mashkull
shteti : France


145.52 piket. tingelloi : 4765       PERSERITJE        
parkim paralel
159.7 piket. tingelloi : 1149       PERSERITJE        
91.55 piket. tingelloi : 1948       PERSERITJE        
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
134.92 piket. tingelloi : 434       PERSERITJE        
Pa renditje
frena dore Pépère
386.13 piket. tingelloi : 1358       PERSERITJE        
Pa renditje
Pépère on the rocks
184.07 piket. tingelloi : 1101       PERSERITJE        
217.54 piket. tingelloi : 368       PERSERITJE        
Kapiten Pépère
218.78 piket. tingelloi : 315       PERSERITJE        
Pa renditjeSave the earth
8422 piket. tingelloi : 137
43.1
azhornimi i fundit : 24 Maj 2020 17:01
shtypi100
azhornimi i fundit : 25 Maj 2020 08:00

Dhe fituesi është... kyns

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.