Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "Danaro" Vs "XxDIGOxX"


Danaro


Mashkull
shteti : Brazil
Vs

XxDIGOxX


Mashkull
shteti : Brazil


156.5 piket. tingelloi : 1728       PERSERITJE        
parkim paralel
156.35 piket. tingelloi : 1805       PERSERITJE        
96.34 piket. tingelloi : 1787       PERSERITJE        
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
138.62 piket. tingelloi : 303       PERSERITJE        
383.95 piket. tingelloi : 1695       PERSERITJE        
frena dore Pépère
393.15 piket. tingelloi : 155       PERSERITJE        
184.05 piket. tingelloi : 1104       PERSERITJE        
Pépère on the rocks
196.74 piket. tingelloi : 41       PERSERITJE        
202.7 piket. tingelloi : 1732       PERSERITJE        
Kapiten Pépère
225.66 piket. tingelloi : 42       PERSERITJE        
8596 piket. tingelloi : 108Save the earth
16529 piket. tingelloi : 13
83.8
azhornimi i fundit : 30 Maj 2020 13:51
shtypi100
azhornimi i fundit : 17 Maj 2020 05:44

Dhe fituesi është... XxDIGOxX

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.