Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "GeKKo" Vs "d0ornab"


GeKKo


Mashkull
shteti : Germany
Vs

d0ornab


Mashkull
shteti : Sweden


Pa renditje
parkim paralel
170.19 piket. tingelloi : 147       PERSERITJE        
Pa renditje
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
147.15 piket. tingelloi : 20       PERSERITJE        
Pa renditje
frena dore Pépère
394.51 piket. tingelloi : 55       PERSERITJE        
183.56 piket. tingelloi : 1168       PERSERITJE        
Pépère on the rocks
195.95 piket. tingelloi : 66       PERSERITJE        
188.63 piket. tingelloi : 3511       PERSERITJE        
Kapiten Pépère
229 piket. tingelloi : 13       PERSERITJE        
Pa renditjeSave the earth
12007 piket. tingelloi : 46
29.3
azhornimi i fundit : 18 Maj 2020 11:42
shtypi100
azhornimi i fundit : 17 Maj 2020 10:30

Dhe fituesi është... d0ornab

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.