Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "duda.dedoes" Vs "XxDIGOxX"


duda.dedoes


Mashkull
shteti : Brazil
Vs

XxDIGOxX


Mashkull
shteti : Brazil


153.29 piket. tingelloi : 2532       PERSERITJE        
parkim paralel
156.35 piket. tingelloi : 1805       PERSERITJE        
131.41 piket. tingelloi : 558       PERSERITJE        
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
138.62 piket. tingelloi : 303       PERSERITJE        
390.22 piket. tingelloi : 708       PERSERITJE        
frena dore Pépère
393.15 piket. tingelloi : 155       PERSERITJE        
185.81 piket. tingelloi : 825       PERSERITJE        
Pépère on the rocks
196.74 piket. tingelloi : 41       PERSERITJE        
220.39 piket. tingelloi : 226       PERSERITJE        
Kapiten Pépère
225.66 piket. tingelloi : 42       PERSERITJE        
8591 piket. tingelloi : 109Save the earth
16529 piket. tingelloi : 13
89.4
azhornimi i fundit : 30 Maj 2020 08:08
shtypi100
azhornimi i fundit : 17 Maj 2020 05:44

Dhe fituesi është... XxDIGOxX

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.