Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "kyns" Vs "Lascou"


kyns


Mashkull
shteti : France
Vs

Lascou


Mashkull
shteti : France


159.7 piket. tingelloi : 1149       PERSERITJE        
parkim paralel
156.6 piket. tingelloi : 1685       PERSERITJE        
134.92 piket. tingelloi : 434       PERSERITJE        
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
135.32 piket. tingelloi : 404       PERSERITJE        
386.13 piket. tingelloi : 1358       PERSERITJE        
frena dore Pépère
390.41 piket. tingelloi : 612       PERSERITJE        
184.07 piket. tingelloi : 1101       PERSERITJE        
Pépère on the rocks
Pa renditje
218.78 piket. tingelloi : 315       PERSERITJE        
Kapiten Pépère
218.97 piket. tingelloi : 299       PERSERITJE        
8422 piket. tingelloi : 137Save the earth
6977 piket. tingelloi : 237
100
azhornimi i fundit : 25 Maj 2020 08:00
shtypi80.3
azhornimi i fundit : 30 Maj 2020 21:02

Dhe fituesi është... kyns

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.