Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "unglücklich" Vs "Paula157"


unglücklich


Femer
shteti : Turkey
Vs

Paula157


Femer
shteti : Brazil


Pa renditje
parkim paralel
179.02 piket. tingelloi : 3       PERSERITJE        
Pa renditje
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
148.81 piket. tingelloi : 4       PERSERITJE        
Pa renditje
frena dore Pépère
393.15 piket. tingelloi : 156       PERSERITJE        
Pa renditje
Pépère on the rocks
186.22 piket. tingelloi : 793       PERSERITJE        
Pa renditje
Kapiten Pépère
222.03 piket. tingelloi : 136       PERSERITJE        
Pa renditjeSave the earth
8336 piket. tingelloi : 153
0
azhornimi i fundit : 22 Nentor 2020 04:19
shtypi100
azhornimi i fundit : 20 Nentor 2020 05:17

Dhe fituesi është... Paula157

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.