Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "Fernanda268" Vs "jeh"


Fernanda268


Femer
shteti : Brazil
Vs

jeh


Femer
shteti : Brazil


178.9 piket. tingelloi : 5       PERSERITJE        
parkim paralel
Pa renditje
148.81 piket. tingelloi : 5       PERSERITJE        
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
Pa renditje
394.14 piket. tingelloi : 101       PERSERITJE        
frena dore Pépère
Pa renditje
192.22 piket. tingelloi : 308       PERSERITJE        
Pépère on the rocks
Pa renditje
223.05 piket. tingelloi : 101       PERSERITJE        
Kapiten Pépère
Pa renditje
6997 piket. tingelloi : 232Save the earth
Pa renditje
100
azhornimi i fundit : 22 Maj 2020 07:44
shtypi0
azhornimi i fundit : 17 Maj 2020 17:18

Dhe fituesi është... Fernanda268

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.