Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pande

Mashkull
shteti : Finland
Rregistrimi 14 Korrik 2004 09:05
Vizita e fundit 13 Janar 2007 16:37


Statistika personale
1  2  tjetra  
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  144.47 piket. tingelloi : 54       PERSERITJE        

47 137.48 144.47 141.66 17 Nentor 2005 19:47
Loja e elefantit
  Pa renditje
32 36.67 155.26 91.39 20 Nentor 2004 05:27
Loja e elefantit
  Pa renditje
32 -2.3 197.68 105.41 15 Nentor 2005 20:16

  424

Air Magic Pépère
  36 piket. tingelloi : 430       PERSERITJE        

24 11 36 22 29 Nentor 2005 14:14
  13286   3444         25.92%
Pépère on the rocks
  195.57 piket. tingelloi : 71       PERSERITJE        

20 185.62 195.57 192.15 15 Nentor 2005 20:13
Kapiten Pépère
  223.22 piket. tingelloi : 87       PERSERITJE        

11 196.66 223.22 216.51 13 Maj 2005 16:46
Irritating game   Pa renditje

5 219 2839 1332 15 Nentor 2005 20:18
Jump Knight   Pa renditje

3 1 3 2 26 Mars 2005 07:33


azhornimi i fundit : 29 Qershor 2020 05:28

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh jp ( 13 Gusht 2004 14:05) : Thanks for your translations, they will be soon on line!
  Profili     Mesazh Rodrigo.Riveros ( 1 Nentor 2004 13:35) : I learned how to play very well, it is different from having luck!
You also get, has to insist.
See you later.
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.