Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Edgar (Cambará-BRA)

Mashkull
shteti : Brazil
Rregistrimi 3 Tetor 2004 21:49
Vizita e fundit 23 Nentor 2004 06:41


Statistika personale
1  
frena dore Pépère
  394.51 piket. tingelloi : 49       PERSERITJE        

21 327.94 394.51 377.83 21 Tetor 2004 15:04
Kapiten Pépère
  222.08 piket. tingelloi : 129       PERSERITJE        

10 177.01 222.08 197.27 14 Tetor 2004 14:26
parkim paralel
  170.48 piket. tingelloi : 131       PERSERITJE        

7 148.33 170.48 159.92 21 Tetor 2004 15:45
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  140.34 piket. tingelloi : 219       PERSERITJE        

7 78.58 140.34 122.08 23 Tetor 2004 12:00
Air Magic Pépère
  32 piket. tingelloi : 751       PERSERITJE        

6 19 32 24 29 Tetor 2004 13:50
  452   180         39.82%
Pépère on the rocks
  195.41 piket. tingelloi : 92       PERSERITJE        

6 172.87 195.41 186.33 19 Tetor 2004 09:46
Loja e elefantit
  Pa renditje
1 46.05 46.05 46.05 23 Nentor 2004 07:12
Loja e elefantit
  Pa renditje
1 45.27 45.27 45.27 23 Nentor 2004 06:53


azhornimi i fundit : 30 Shtator 2022 10:21

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh Edgar (Cambará-BRA) ( 8 Tetor 2004 15:22) : E aí tio Tiago? Tá indo bem nos jogos?
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.