Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Sercox

Mashkull
shteti : Norway
Rregistrimi 19 Tetor 2004 09:35
Vizita e fundit 31 Gusht 2010 19:10


Statistika personale
1  2  tjetra  
parkim paralel
  176.81 piket. tingelloi : 15       PERSERITJE        

155 82.77 176.81 157.48 6 Korrik 2007 07:24
frena dore Pépère
  393.15 piket. tingelloi : 150       PERSERITJE        

121 192.84 393.15 370.96 5 Korrik 2007 11:54
My diamond   1000 piket. tingelloi : 44

101 0 1000 219 17 Tetor 2007 08:43
Centrifuge   240 piket. tingelloi : 177

69 0 240 39 26 Tetor 2006 11:21
Air Magic Pépère
  Pa renditje

13 6 25 18 19 Prill 2007 10:47
  639   206         32.24%
Kapiten Pépère
  202.07 piket. tingelloi : 1810       PERSERITJE        

13 156.72 202.07 188.31 20 Tetor 2004 11:50
Pépère on the rocks
  187.97 piket. tingelloi : 619       PERSERITJE        

11 160.93 187.97 177.05 25 Tetor 2006 18:19
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  142.94 piket. tingelloi : 109       PERSERITJE        

5 81.46 142.94 115.68 17 Tetor 2007 08:47


azhornimi i fundit : 25 Qershor 2020 15:29

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh Polio1 ( 19 Mars 2006 17:09) : Fryktelig gode plasseringer
  Profili     Mesazh Sercox ( 26 Tetor 2006 07:14) : Heisann... Har ikke sett meldinga di jeg. Prøver å ta din førsteplass på den med laser
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.