Reverse - loja
Drejtoria Lojrat
ItalishtGjermanishtFinlandishtNorvegjishtFrengjishtHollandezePortugezePortugezePolakeAnglishtÇekeTurkishtReverse

24 Shtator 2004 02:59
     The aim of the game is to guide a blue cube around the levels, avoiding contact with any obstacles. To make things tricky, when you move your mouse left, your player will move right, and when you go up, your player will go down. There are currently 15 levels in total.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashLoja e elefantit - Lojra FlashVanilla - SforcimBubble Bobble 2 - Lojra te vjetraDungeon Escape - Qejf
Conqueror - Lojra me shume lojtareFeed the head - QejfGunmaster - AksionWake up the box - StrategjiPani Pane - Strategji
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh Sponge ( 8 Mars 2006 20:37) : Dommage qu"il ne marche plus le lien
et en plus ce n'est pas le seul jeu dans ce cas là.

  Profili     Mesazh jp ( 8 Mars 2006 20:48) : I've corrected the link it should work now

Sponge, si il y d'utrs jeux qui ne marcent pas poste un message comme tule fais et je corrige le lien, merci à toi
  Profili     Mesazh jakk ( 10 Gusht 2007 14:50) : 404
Not Found

The requested URL /flash_play/reverse.htm was not found on this server.
  Profili     Mesazh jp ( 10 Gusht 2007 17:24) : Corrected, thanks
  Profili     Mesazh jakk ( 24 Gusht 2008 11:55) : http://gprime.net/game.php/reverse
http://reverse-mouse-game.freeonlinegames.com/
...

Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.