Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Ringmania level editor

Loje e krijuar nga jp
Adrese interrneti (http://...)


Click on the left rings to create new one.
Click on the created ring to move it and click again to drop it.
Drop a ring outside the main circle to delete it.
Click on TRASH to erase all.
Click on OUTPUT to view the level datas to send through the contact form .
Each level will be analysed and added when it's smart, in the next version of Ringmania.

[PerkthimShqip]   [Bej nje korrigjimAnglisht]

Loje e krijuar nga jp
Perkthyer nga jp


Lojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashKapiten Pépère - Lojra FlashScary Girl - AksionHigh Speed Chase - Sport me motorafMAME, flash arcade emulator - Lojra te vjetra
Samegame Hexagonized - Lojra te vjetraNetwork defender - SforcimDrunk driver - Sport me motoraRampage - Lojra te vjetraColor Infection - Sforcim
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Luaj
3 votat
Totale
Krijimtari
Grafika
Tingull
Shikuar 98557 koha
[]Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.