Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Bouncy Jump

Loje e krijuar nga Komix
Adrese interrneti (http://...)


It is blue and has a stupid smile. Make it jump! The higher the more score you ll get.

Use all Arrow Keys.

Komix

[PerkthimShqip]   [Bej nje korrigjimAnglisht]

Loje e krijuar nga Komix
Perkthyer nga Komix


Lojrat
MoonlightsWorld of ArchoonJump Gear 2Cold FusionJump Gear - Random
Love OverdoseCrazy MammothsReboundsPumpkin SupplyRolling Turtle
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashPépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashRussian labyrinth - StrategjiRSVP, The dinner party game - StrategjiDonkey Kong Flash - Lojra te vjetra
Red team - SforcimCover Front - AventureLoop - Butterfly game - SforcimBillard Lightning Break - SporteJeu chiant - Grenouille - Sforcim
Miners4KSave the earthCapsulesRingmaniaBilboquet game
Soccer challengeRingmania 2Babboon & friendsOne On OneABC
Luaj
42 votat
Totale
Krijimtari
Grafika
Tingull
Shikuar 114315 koha
[]Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh Guigz ( 6 Janar 2007 16:36) : Tiens, 3 français qui font le même score le même jour, ça sent la triche à deux reprises...
  Profili     Mesazh erdem1996 ( 28 Janar 2007 15:41) : 204.3'te kaldım daha yükseÄŸe çıkamıyorum çok zor
  Profili     Mesazh d0ornab ( 30 Gusht 2007 19:54) : how can you guys jump that high? gimme a tip =P
  Profili     Mesazh Arrie1414 ( 23 Nentor 2008 21:03) : I don't now!
  Profili     Mesazh noxus93 ( 25 Dhjetor 2009 19:48) : MDR

Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.

Me i miri muajit xflames 205 piket.
Me i miri i dites xflames 205 piket.